חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמין בטיפול ממוקד מוגבל בזמן עם התאמת טכניקות פסיכותרפיה לסיטואציה הטיפולית. אם יש צורך אני משלב טיפול פסיכולוגי ואימון להעצמה והגשמה עצמית.

תחומי התמחות

טיפול פסיכולוגי, Coaching Psychology, חרדה ופוביה, דיכאון, בעיות משפחתיות וזוגיות, התמודדות עם משברי חיים,

 • אזור טיפול:   

  תל אביב וגוש דן
 • כתובת:   

  בורוכוב 39 גבעתיים
 • שפות טיפול:   

  עברית,אנגלית, צרפתית
 • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה

 • טלפון:   


אודות פרופ' ארנון לוי

שלום אני פסיכולוג קליני מומחה בעל דוקטורט בפסיכולוגיה ופסיכואנתרופולוגיה. ופרופסור ל Coaching Psychology בביה"ס מונרך למינהל עסקים בשוויץ. אפשר לפנות אלי בכל תחומי הפסיכולוגיה לטיפולים זוגיים, משפחתיים ואישיים החל מהתמודדות עם לחצים ומצוקות נפשיות ועד להגשמה עצמית ומימוש הפוטנציאל האישי.
אני מטפל במיגוון טכניקות פסיכותרפיה, טיפול דינמי, CBT מיינדפולנס וגם משלב גישות של הגל החדש לפי הצורך. אני גם מטפל מוסמך בהיפנוזה. בדרך כלל אני מבצע 3 פגישות ראשונות שלאחריהן אני מסכם עם הפונים לגבי המשך הדרך, מה האפשרויות המיטביות לטיפול ומשך הטיפול. לפונים מ"על הספה" אני מבצע פגישת היכרות ראשונה בעלות של 240 ש"ח. כל החשבוניות שלי מוכרים כהוצאה למס הכנסה.
לאחר כ 40 שנים של נסיון במערכת בריאות הנפש, באקדמיה, ובקליניקה פרטית ושל חקר תהליך השינוי בטיפול ובאימון אישי הגעתי למסקנה שבמקרים רבים (ולא בכולם) ניתן לקצר מאד את תהליך הטיפול ולשלב בטיפול זיהוי הפוטנציאל האישי של הפונה, העצמת החוזקות שלו מימוש הכיוון בחייו והגשמה עצמית וכן לתת לו "ערכת כלים" להמשיך באופן עצמאי בתהליך ההתפתחות העצמית. במהלך הפגישות יקבל הפונה משימות לעבודה עצמית בזמן הטיפול ולאחריו.


השכלה אקדמית

השכלה אקדמית: פרופ' ארנון לוי סיים את לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים והמשיך בלימודי דיפלומה של לימודים גבוהים התמחותיים בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת רנה דקארט סורבון דוקטורט בפסיכו-אנתרופולוגיה בביה"ס ללימודים גבוהים במדעי החברה בפאריס.

נסיון מקצועי. פרופ' לוי עבד במקומות רבים באקדמיה ובמשרד הבריאות.
עבד בתחנה לגמילה מסמים ביפו, בתחנה לבריאות הנפש בחולון, ניהל תחנה לטיפול בנוער בחולון, לימד באוניברסיטת חיפה והוזמן כמרצה אורח באוניברסיטת ת"א בי"ס לרפואה והחוג למשפטים. במשך כל השנים ד"ר לוי הדריך פסיכולוגים מתמחים ועבד בקליניקה פרטית. פרופ' לוי ארנון כהן בעבר כיו"ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה וייסד את האיגוד הישראלי לפסיכולוגיה חיובית דינמית. הוא הקים וניהל באוניברסיטת ת"א את התוכנית הראשונה בארץ ובין הראשונות בעולם להכשרת מאמנים בגישת Coaching Psychology. כיום פרופ' לוי מנהל את המכון לפסיכולוגיה חיובית דינמית להכשרת מאמנים או מטפלים בהתאם לרקע האקדמי של הסטודנטים. הקורס מוכר ע"י החברה הבינ"ל ל Coaching Psychology.
בנוסף לכך פרופ' לוי מדריך סטודנטים לדוקטורט במסגרת שיתוף הפעולה של Dynamic Coaching Psychology Institute עם אוניברסיטאות מידלסקס וקנטרברי בבריטניה שמכשירות לתואר PhD ב Coaching Psychology וכן לימודי DBA דוקטור למינהל עסקים בשילוב פסיכולוגיה חיובית יישומית באוניברסיטת מונארך בשוויץ שבה פרופ' לוי מכהן כפרופסור לפסיכולוגיה ומנחה לדוקטורט. לימודי ה PhD מתקיימים בלמידה מרחוק מהארץ. פרופ' לוי מכהן כסגן נשיא בחברה הבינ"ל ל Coaching Psychology, חבר ועדת ההיגוי הבינ”ל של הכנס הבינ"ל בCoaching Psychology וחוקר באיגוד הבינ"ל ל Coaching Psychology אימון בגישה פסיכולוגית שמרכזו באוניברסיטת לונדון.ניסיון מקצועי


צור קשר