חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמין בטיפול ממוקד מוגבל בזמן עם התאמת טכניקות פסיכותרפיה לסיטואציה הטיפולית. אם יש צורך אני משלב טיפול פסיכולוגי ואימון להעצמה והגשמה עצמית.

תחומי התמחות

טיפול פסיכולוגי, Coaching Psychology, חרדה ופוביה, דיכאון, בעיות משפחתיות וזוגיות, התמודדות עם משברי חיים,

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   בורוכוב 39 גבעתיים
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית, צרפתית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   40

אודות פרופ' ארנון לוי

שלום אני פסיכולוג קליני מומחה בעל דוקטורט בפסיכולוגיה ופסיכואנתרופולוגיה. ופרופסור ל Coaching Psychology בביה"ס מונרך למינהל עסקים בשוויץ. אפשר לפנות אלי בכל תחומי הפסיכולוגיה לטיפולים זוגיים, משפחתיים ואישיים החל מהתמודדות עם לחצים ומצוקות נפשיות ועד להגשמה עצמית ומימוש הפוטנציאל האישי.
אני מטפל במיגוון טכניקות פסיכותרפיה, טיפול דינמי, CBT מיינדפולנס וגם משלב גישות של הגל החדש לפי הצורך. אני גם מטפל מוסמך בהיפנוזה. בדרך כלל אני מבצע 3 פגישות ראשונות שלאחריהן אני מסכם עם הפונים לגבי המשך הדרך, מה האפשרויות המיטביות לטיפול ומשך הטיפול. לפונים מ"על הספה" אני מבצע פגישת היכרות ראשונה בעלות של 240 ש"ח. כל החשבוניות שלי מוכרים כהוצאה למס הכנסה.
לאחר כ 40 שנים של נסיון במערכת בריאות הנפש, באקדמיה, ובקליניקה פרטית ושל חקר תהליך השינוי בטיפול ובאימון אישי הגעתי למסקנה שבמקרים רבים (ולא בכולם) ניתן לקצר מאד את תהליך הטיפול ולשלב בטיפול זיהוי הפוטנציאל האישי של הפונה, העצמת החוזקות שלו מימוש הכיוון בחייו והגשמה עצמית וכן לתת לו "ערכת כלים" להמשיך באופן עצמאי בתהליך ההתפתחות העצמית. במהלך הפגישות יקבל הפונה משימות לעבודה עצמית בזמן הטיפול ולאחריו.


השכלה אקדמית

השכלה אקדמית: פרופ' ארנון לוי למד באוניברסיטה העברית בירושלים, בסורבון (אוניברסיטת רנה דיקארט) ובביה"ס ללימודעים גבוהים במדעי החברה בפאריס. ארנון הוא פסיכולוג קליני, ד"ר בפסיכואנתרופולוגיה מביה"ס ללימודים גבוהים במדעי החברה בפאריס ופרופסור לפסיכולוגיה בביה"ס למינהל עסקים מונארך שבשוויץ.


ניסיון מקצועי

ארנון עבד במרפאה לבריאות הנפש בחולון, ניהל קליניקה לטיפול בנוער מטעם משרד החינוך בחולון והרצה באוניברסיטאות ת"א וחיפה. ארנון כהן כיו"ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה והוא הקים וניהל באוניברסיטת ת"א תוכנית להכשרת מאמנים ב Coaching Psychology  וייסד את המכון לפסיכולוגיה חיובית דינמית שבמסגרתו הכשיר מאמנים ללימודי תעודה באוניברסיטת בר אילן ובתוכניות אוניברסיטאיות ללימודי תואר שני או שלישי ב Coaching Psychology בשיתוף אוניברסיטאות מידלסקס וקנטרבורי בבריטניה. הלימודים לתארים אקדמאיים מתקדמים מתנהלים במסגרת Dynamic positive Coaching Psychology Institute  המכון מקיים גם שותפות ללימודי DBA דוקטור במינהל עסקים משולב בפסיכולוגיה חיובית דינמית בבי"ס למינהל עסקים מונארך בשוויץ. לימודי ה MA וה PhD מתקיימים בלמידה מרחוק. לוי מכהן כסגן נשיא בחברה הבינ"ל ל Coaching Psychology, חבר ועדת ההיגוי הבינ”ל של הכנס הבינ"ל בCoaching Psychology שהחלק הישראלי שלו התקיים באוניברסיטת ת"א בספטמבר 2012 בניהול האיגוד הישראלי IACP והוא עמית מחקר באיגוד הבינ"ל לאימון בגישה פסיכולוגית שמרכזו באוניברסיטת לונדון. לוי הוא מחבר הספרים“תבניות פרומתאוס” ו”מעבר למראה הריקה” ו The Mindful Brain  שניתן לרכישה באמזון ושפרקים ממנו מתפרסמים  בעברית באתר פסיכולוגיה עברית.  פרטים נוספים אפשר להשיג באתרו  www.dr-arnonlevy.com  ובערך על שמו בויקיפדיה.צור קשר עם פרופ' ארנון לוי