<<חזור לחיפושפרופ' ארנון לוי


פרופ' ארנון לוי

פסיכולוג קליני ומאמן אישי


אני מאמין בטיפול ממוקד מוגבל בזמן עם התאמת טכניקות פסיכותרפיה לסיטואציה הטיפולית. אם יש צורך אני משלב טיפול פסיכולוגי ואימון להעצמה והגשמה עצמית.


תחומי התמחות:
אימון אישי,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים, טיפול פסיכולוגי


צור קשר עם פרופ' ארנון לוילאחר כ 35 שנים של נסיון במערכת בריאות הנפש, באקדמיה, ובקליניקה פרטית ושל חקר תהליך השינוי בטיפול ובאימון אישי הגעתי למסקנה שבמקרים רבים (ולא בכולם) ניתן לקצר מאד את תהליך הטיפול ולשלב בטיפול זיהוי הפוטנציאל האישי של הפונה, העצמת החוזקות שלו מימוש הכיוון בחייו והגשמה עצמית וכן לתת לו "ערכת כלים" להמשיך באופן עצמאי בתהליך ההתפתחות העצמית. במהלך הפגישות יקבל הפונה משימות לעבודה עצמית בזמן הטיפול ולאחריו.
לכן אני מקבל היום פונים לסידרה של 7 מיפגשים שבהם אנו בודקים ביחד את הגורמים העיקריים שחוסמים את התפתחותו של הפונה, שגורמים לו סבל, חרדה או דיכאון וירידה בערך העצמי ואשר אותם הוא רוצה לשנות. אנו פועלים לשנות אותם ע"י התאמה של גישות פסיכותרפיה מתקדמות המתאימות למצבו בודקים מה הפרדיגמות המעכבות את התפתחותו.
בשלב שני של הטיפול אנו מתמקדים בהעצמת החוזקות של הפונה ובהגשמת הפוטנציאל שלו. הפגישות מלוות במשימות שעל הפונה לבצע באופן עצמאי ובערכת כלים בסוף התהליך.
יש אפשרות להמשך קשר למעקב אחרי ההתפתחות העצמית של הפונה.
פגישת הערכה ראשונית שבה תיבדק התאמת הפונה לתהליך היא בעלות של 240 ש"ח בלבד. ההצלחה מובטחת למי שנימצא מתאים ויתקבל לעבור את התהליך.
הגישה משלבת ידע נירחב בטכניקות פסיכותרפיה, בטכניקות אימון ובמדעי המוח. חשוב לדעת שלא מדובר בטיפול מלא אלא במתן דחיפה לשינוי וארגז כלים לעבודה עצמית וזה לא מתאים לכ"א ולכל מצב. מלבד זאת הטיפולים שאני נותן הם ממוקדים ובמידת האפשר קצרי מועד.
פרטים נוספים ניתן לקרוא בערך ויקיפדיה על שמי (קישור למטה)
בסימפוזיון שניהלתי ב 2017 בכנס החברה העולמית לפסיכיאטריה דינמית
https://www.youtube.com/watch?v=GCrQt1MjRFs
ובספרי האחרון "נורמן והמסע המופלא למחוזות המוח והתודעה".
למי שאינו מתאים או לא מעוניין במסגרת זו של טיפול אפשר לתכנן ביחד בפגישת ההתאמה הראשונית מסגרת טיפולית מורחבת.

ערך בויקיפדיה


השכלה אקדמית: פרופ' ארנון לוי סיים את לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים והמשיך בלימודי דיפלומה של לימודים גבוהים התמחותיים בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת רנה דקארט סורבון דוקטורט בפסיכו-אנתרופולוגיה בביה"ס ללימודים גבוהים במדעי החברה בפאריס.

נסיון מקצועי. פרופ' לוי עבד במקומות רבים באקדמיה ובמשרד הבריאות.
עבד בתחנה לגמילה מסמים ביפו, בתחנה לבריאות הנפש בחולון, ניהל תחנה לטיפול בנוער בחולון, לימד באוניברסיטת חיפה והוזמן כמרצה אורח באוניברסיטת ת"א בי"ס לרפואה והחוג למשפטים. במשך כל השנים ד"ר לוי הדריך פסיכולוגים מתמחים ועבד בקליניקה פרטית. פרופ' לוי ארנון כהן בעבר כיו"ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה וייסד את האיגוד הישראלי לפסיכולוגיה חיובית דינמית. הוא הקים וניהל באוניברסיטת ת"א את התוכנית הראשונה בארץ ובין הראשונות בעולם להכשרת מאמנים בגישת Coaching Psychology. כיום פרופ' לוי מנהל את המכון לפסיכולוגיה חיובית דינמית להכשרת מאמנים או מטפלים בהתאם לרקע האקדמי של הסטודנטים. הקורס מוכר ע"י החברה הבינ"ל ל Coaching Psychology.
בנוסף לכך פרופ' לוי מדריך סטודנטים לדוקטורט במסגרת שיתוף הפעולה של Dynamic Coaching Psychology Institute עם אוניברסיטאות מידלסקס וקנטרברי בבריטניה שמכשירות לתואר PhD ב Coaching Psychology וכן לימודי DBA דוקטור למינהל עסקים בשילוב פסיכולוגיה חיובית יישומית באוניברסיטת מונארך בשוויץ שבה פרופ' לוי מכהן כפרופסור לפסיכולוגיה ומנחה לדוקטורט. לימודי ה PhD מתקיימים בלמידה מרחוק מהארץ. פרופ' לוי מכהן כסגן נשיא בחברה הבינ"ל ל Coaching Psychology, חבר ועדת ההיגוי הבינ”ל של הכנס הבינ"ל בCoaching Psychology וחוקר באיגוד הבינ"ל ל Coaching Psychology אימון בגישה פסיכולוגית שמרכזו באוניברסיטת לונדון.


<<חזור לחיפוש