חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

המטרה שלי היא ליצור שיתוף פעולה, הבנה משותפת וזיהוי של מוקדי הקושי והכוחות. לא מוותר על המקצועיות והישירות . יוזם תהליכים שהבסיס שלהם הוא כבוד למטופלים ועבודה ''בגובה העיניים''.

תחומי התמחות

טיפול בזוגות במשבר . טיפול פרטני. הדרכה הורית, טיפול משפחתי, ניכור, בעיות התנהגות של ילדים ונוער, התמכרויות.

  • אזור טיפול:   חיפה
  • כתובת:   מוריה 1 חיפה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות צביקה ונדר

אני שם דגש על אנושיות, רגישות ואמפטיה, יחד עם ישירות ונכונות לשתף את המטופלים בראייה שלי ובתובנות העולות בטיפול. כמו כן, מובן לי שפנייה לטיפול כרוכה בלבטים וקשיים ודורשת אומץ ונחישות, ואני מטפל בהתאם להבנה הזו.
אני מתמחה בעבודה עם זוגות המצויים במשבר כתוצאה משחיקה , קושי בהבנה וראייה הדדית , קושי בפתרון קונפליקטים וכו' . כמו כן מטפל טיפול פרטני במבוגרים . עובד עם הורים, סביב בעיות הקשורות לגירושין, ניכור וריחוק במשפחה, ובבעיות התנהגות של ילדים כתגובה לקשיים במערכת המשפחתית.
בשנים הראשונות לעבודתי התמחיתי בטיפול בילדים ובנוער, ובהדרכת הורים. אני בעל ניסיון רב בטיפול בבעיות משפחתיות הקשורות בדיכאון, חרדות, בעיות התנהגות, וקושי בהצבת גבולות אצל הורים. כמו כן , הנחיתי קבוצות הורים ונוער, והדרכתי אנשי צוות בארגונים שונים, המטפלים בילדים ונוער.
במהלך השנים התמחיתי (5 שנים) בטיפול זוגי ומשפחתי. בשנים האחרונות טיפלתי בזוגות, במשפחות ועבודה פרטנית , במסגרת היחידה לטיפול זוגי ומשפחתי בעמק יזרעאל. הניסיון המוקדם שלי בטיפול בהורים וילדים, מסייע לי בהבנת תהליכים מורכבים המשלבים קשיים הוריים וזוגיים. כיום מטפל בקליניקה בחיפה .
***ניתן לראות גם את כרטיס העסק שלי בפייסבוק תחת השם " צביקה ונדר MSW מטפל זוגי ומשפחתי".


השכלה אקדמית

-בוגר קורס בער"ן לעזרה ראשונה נפשית.
-עובד סוציאלי M.A בהתמחות בטיפול בילד ונוער.
-בוגר קורס בטיפול בנוער המכור לאלכוהול וסמים ,בביה"ס המרכזי לעבודה סוציאלית.
-מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך ע"י האגודה לטיפול משפחתי וזוגי.
מטפל בחיפה.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם צביקה ונדר