חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

במרחב מאפשר ותומך, ננוע יחד בין השיחה לתנועה, בין ההאטה ליצירה. בחמלה, קבלה וסקרנות, נחפש גישה לאותן חוויות בלתי מעובדות הנרשמות בגוף במהלך החיים, ונפתח צוהר לריפוי ושינוי.

  • אזור טיפול:   הרצליה,רמת השרון
  • כתובת:   הרצליה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   10
  • טווח גילאים:   נערות מעל גיל 15 ונשים
  • טווח מחירים:   300-450

אודות קרין בלום

נעים להכיר, שמי קרין, אני מטפלת בתנועה ופסיכולוגית חברתית. בשנים האחרונות אני חוקרת את תרומתה הייחודית של תנועת הגוף בתהליכי שינוי, ריפוי וצמיחה. בעבודתי בקליניקה ובסטודיו, אני מלווה נערות ונשים באופן פרטני וקבוצתי, עם ניסיון עבודה במרכזים פסיכיאטריים אשפוזיים, שיקומיים וקהילתיים. בעבודתי אני משלבת שיחה, תנועה (לעיתים ריקוד), תרגול נשימות, דמיון ויצירה, תוך התמקדות בקשר הבין אישי, שמהווה בסיס לכל תהליך טיפולי.
התנועה מלווה אותי לאורך כל חיי. משנות נעוריי כרקדנית בסטודיו ועד היום, כמטפלת ומנחת קבוצות, התנועה מהווה עבורי אמצעי לוויסות רגשי וביטוי אישי. במהלך חיפוש דרכי המקצועית, קיננה בי הידיעה שהחיבור העמוק בין הגוף-והנפש הוא המפתח לבניית זהותי המקצועית, וכך גיליתי את תחום התרפיה בתנועה.
הניסיון האישי והמקצועי שלי לימד אותי שהתנועה היא קסם. התנועה מרפאה, מעניקה לגוף אנרגיה של התחדשות ורעננות ומאפשרת התבוננות אחרת.


השכלה אקדמית

BA בפסיכולוגיה ואנתרופולוגיה, אוניברסיטת בר אילן
MA בפסיכולוגיה חברתית, אוניברסיטת תל אביב
M.A.A.T בטיפול בתנועה, סמינר הקיבוצים

סדנאות וקורסים במגוון נושאים רלוונטיים לאוכלוסיית היעד, ביניהם: מדיטציה ומיינדפולנס, DBT, הכשרת מטפלים בפוסט טראומה מורכבת, השתלמויות בנושא הפרעות אכילה, תנועה אותנטית ועוד.


ניסיון מקצועי

מטפלת בתנועה במחלקה הסגורה להפרעות אכילה ילדים ונוער, בית החולים "תל השומר" (התמחות)
מטפלת בתנועה במחלקה הסגורה להפרעות אכילה מבוגרים, בית החולים "תל השומר"
מטפלת בתנועה בפרויקט "עלמה", ליווי צעירות על רצף הזנות, מטעם עמותת "עלם"
ליווי נשים באופן פרטני ובקבוצות תנועה, בהרצליה.


צור קשר עם קרין בלום