<<חזור לחיפושרוית אפרוני


רוית אפרוני

פסיכולוגית קלינית


אני מטפלת בגישה פסיכו - דינמית. משלבת טכניקות טיפול נוספות ביניהן CBT וטיפול ממוקד קצר מועד. לצד טיפול פרטני, מתמחה בטיפול דיאדי (הורה- ילד)ובהדרכת הורים לילדים בגיל הרך. בעלת ניסיון עשיר עם מגוון הפרעות נפשיות והתמודדות במצבי משבר.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות במיניות וזהות מינית,בעיות משפחתיות וזוגיות,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם רוית אפרוניאני מאמינה בטיפול נפשי מעמיק וממושך,בו בוחנים יחד את עולמו הפנימי של המטופל, אמונותיו ומניעיו. יחד עם זאת אני ערה גם למגבלות תקציביות ולעתים לצורך בשינוי מהיר.
אני מתרשמת מהצרכים והמטרות של המטופל במפגשים הראשונים, ומתאימה את אופן הטיפול ומשכו תוך דיאלוג עם מטופליי ומציאת הפורמט היעיל ביותר עבור כל אחד.

אני מאמינה כי בכל אחד מאיתנו כוחות משמעותיים להתמודדות ולצמיחה. לעיתים החיים מזמנים משברים והתחושה היא כי הכוחות אינם זמינים עבורנו. החוויה היא של קושי, מצוקה ואף בדידות.
הטיפול הוא בעיני סביבה לא שיפוטית ומאפשרת, בו ניתן לאפשר חיבור מחדש לכוחות, תוך ניסיון לחיות חיים שלמים ומספקים יותר.


MA בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת בן גוריון, באר שבע.
פסיכיאטריה של הגיל הרך - לימודי תעודה בתוכנית דו שנתית, אוניברסיטת תל אביב.
הכשרה בטיפול קצר מועד ו CBT.

כיום עובדת בקליניקה בתל אביב ובמרפאת מבוגרים בביה׳ח על שם סוראסקי (איכילוב).
בקליניקה מטפלת במבוגרים, מתבגרים ועוסקת בהדרכת הורים.
במרפאה בה אני עובדת כ 17 שנים, אני מטפלת במבוגרים, במרפאת ׳אם תינוק׳ בטיפול דיאדי להורים עם ילדים בגיל הרך, וכן מדריכה סטודנטים ומתמחים באבחון ובטיפול.
עבדתי מספר שנים ביחידה לבריאות האשה באיכילוב, בה התמחיתי בטיפול בנשים ובבני זוגם (במקרה הצורך) בתקופת טיפולי פריון, במהלך הריון, במשברים לאחר לידה, אובדני הריון ופחד מלידה.

<<חזור לחיפוש