<<חזור לחיפושרוית חיון-שושן


רוית חיון-שושן

פסיכולוגית קלינית מומחית


אני מאמינה בטיפול אשר בוחן את הקשיים של האדם בכנות ואומץ וללא שיפוטיות. טיפול אשר מאפשר לבחון את העבר וההווה של האדם במבט מחודש, יוצר מודעות ומאפשר תובנות באשר לקשיים עימם מתמודד האדם, וכך מאפשר צמיחה, קבלה ושינוי המשפיעים על איכות חייו.


תחומי התמחות:
קשיים ביצירה ושימור מערכות יחסים, דימוי עצמי נמוך, דיכאון והפרעות חרדה (התקפי חרדה ופוביה ספציפית).

פסיכולוגית קלינית מומחית.
מתמחה בטיפול במבוגרים המתמודדים עם קשיים ביצירה ושימור של מערכות יחסים, קשיים הנובעים מדימוי עצמי נמוך וכן בהפרעות חרדה.
עובדת בעיקר בגישה פסיכודינמית אשר שמה דגש על תהליכים לא מודעים המשפיעים על האדם בבחירותיו והתנהלותו ומכאן משפיעים גם על איכות חייו ומשלבת כלים קוגניטיביים התנהגותיים (CBT) במקרי הצורך.

אני מאמינה בטיפול אשר בוחן את הקשיים של האדם בכנות ואומץ וללא שיפוטיות. טיפול אשר מאפשר לבחון את העבר וההווה של האדם במבט מחודש, יוצר מודעות ומביא לתובנות באשר לקשיים עימם מתמודד האדם, ומתוך כך מאפשר צמיחה, קבלה ושינוי המשפיעים על איכות חייו.

לאתר שלי


בוגרת תואר ראשון בהצטינות בפסיכולוגיה מ-Hunter College שבמדינת ניו יורק, חברה ב Phi Beta Kappa Society לתלמידים מצטיינים, ובעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
את הניסיון הטיפולי שלי רכשתי תחילה במרכז יעוץ לאשה שבירושלים ובהמשך בשרותי הייעוץ הקליני לסטודנט שבאוניברסיטת חיפה ובמחלקה להפרעות אכילה למבוגרים שבתל השומר.
כיום אני עובדת בקליניקה פרטית במושב בית חרות שליד נתניה.
במסגרת עבודתי במקומות אלה רכשתי ניסיון בטיפול דינאמי במבוגרים המתמודדים עם קשיים שונים ביניהם הפרעות אכילה, חרדה ודיכאון, קשיים ביצירת קשר ואינטימיות, קשיים בגיבוש זהות אישית ודימוי עצמי נמוך. כמו כן, רכשתי ניסיון בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) במבוגרים הסובלים מחרדות שונות כגון: הפרעת פאניקה (התקפי חרדה), פוביה מבע"ח וכו'.

<<חזור לחיפוש