חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוג קליני מומחה. קליניקה בקיבוץ אילון. מטפל במבוגרים, בני נוער וילדים. מאמין בכוחו של קשר אנושי בטוח ומיטיב לאפשר מרחב להתבוננות, התפתחות וצמיחה. משלב טיפול דינאמי וCBT.

  • אזור טיפול:   גליל מערבי,צפון
  • כתובת:   קיבוץ אילון
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות רוני כץ

פסיכולוג קליני מומחה המטפל בילדים, מתבגרים ומבוגרים. בעל קליניקה פרטית בקיבוץ אילון. בעבודתי אני משלב טיפול דינאמי רגשי עם מיומנות בטכניקות קוגניטיביות- התנהגותיות (CBT).
התמחיתי בטיפול קצר וארוך מועד בילדים. בעבודה ממוקדת סימפטום בעבודתי במרפאת החרדה בבית חולים שניידר, ובעבודה רגשית חוקרת ועמוקה יותר בעבודה במסגרת עמותת "חוף הגליל".
בעל ניסיון ארוך שנים בעבודה עם בני נוער וליווי מסגרות חינוכיות פורמאליות ובלתי פורמאליות, יעוץ לתנועות נוער וארגוני חינוך, והובלה של קורסי מנחי קבוצות. עסקתי במיוחד בתחום של הפרעות התנהגות וסמכות הורית.
בעבודתי עם מבוגרים אני מתמחה בעבודה עם ספקטרום רחב של הפרעות וסימפטומים- מחרדה, דיכאון, והתמודדות עם אתגרי החיים הנורמטיביים ועד טיפול בהפרעות קשות בעבודתי כפסיכולוג במחלקה סגורה בבית חולים "מזור".
בעל קליניקה פרטית בקיבוץ אילון. מטפל במבוגרים, מתבגרים וילדים. טיפול במשחק, טיפול דיאדי, הדרכת הורים.


השכלה אקדמית

השכלה אקדמית
תואר ראשון בפסיכולוגיה ובהיסטוריה של עם ישראל באוניברסיטת חיפה בהצטיינות יתרה.
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל אביב. נתקבלה מלגת הצטיינות.
קורס לטיפול דיאדי בן 30 שעות אקדמיות ב"התחנה לטיפול פסיכולוגי התפתחותי" בחיפה.

ניסיון טיפולי
טיפול בילדים הסובלים מהפרעות חרדה בטכניקות CBT והדרכת הורים במרפאת חרדה בבית חולים שניידר. מדריך שותף בקבוצת הורים לילדים עם הפרעות חרדה. ביצוע אינטייקים למרפאה הכללית בהדרכת מנהל המרפאה, פרופ' אלן אפטר.
טיפול דינאמי במבוגרים במרפאה לבריאות הנפש של קופת חולים כללית בקריית אליעזר.
עבודה כפסיכולוג קליני (התמחות) במכון תמוז לפסיכותרפיה- סניף חיפה. במסגרת ההתמחות טיפלתי פרטנית בילדים בני נוער ומבוגרים, וכן טיפולים זוגיים ודיאדיים.
עבודה כפסיכולוג קליני (התמחות) בתחנת חוף הגליל- שלוחת משגב. טיפול בילדים בני נוער ומבוגרים. מקים ומנחה מיזם "מי מפחד מחרדה"- קבוצות טיפוליות להורים לילדים עם הפרעות חרדה המבוססות על טכניקות טיפוליות של CBT.
עבודה כפסיכולוג קליני בבית חולים "מזור". עבודה במחלקת גברים אקוטית סגורה. פסיכותרפיה פרטנית וקבוצתית. הנחיית קבוצת כדורסל טיפולית. הנחיית אסיפת הקהילה במחלקה. ריכוז תחום הפסיכותרפיה במחלקה- ריכוז צוות המטפלים במחלקה; אחריות אדמיניסטרטיבית על התחום; פיתוח וריכוז מודל העבודה הקבוצתית במחלקה.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם רוני כץ