<<חזור לחיפושרן כרמלי


רן כרמלי

פסיכולוג קליני


מתמחה בעבודה עם מבוגרים צעירים המרגישים צורך ביצירת שינוי מתמשך ועמוק בחייהם, ובעבודה עם מתבגרים הזקוקים למציאת קולם האותנטי ויכולתם להתמודד עם הסביבה.


תחומי התמחות:
התמכרויות,בריאות הנפש,דיכאון,בעיות במיניות וזהות מינית,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים

אני עובד עם מבוגרים ומתבגרים ועם ילדים מגיל 5. בעל ניסיון רב בהדרכת הורים.

אנשים רבים מוצאים את עצמם חוזרים על דפוסים מוכרים ולא בריאים שוב ושוב, לא מוצאים סיפוק ועניין בחייהם, מתקשים להתמודד עם לחצי היום-יום, ליצור מערכות יחסים משמעותיות או לפתור קונפליקטים עמוקים בחייהם. בטיפול אני מנסה להבין יחד איתם את הסיבות העומדות בבסיס הקשיים הללו, ואת הדרכים להיחלץ מהמקומות הללו.

מתבגרים רבים מרגישים כי איש אינו מבין אותם; ההורים מיושנים, תובעניים או ביקורתיים, ומול החברים קשה להיחשף ולהביע מצוקה. התוצאה היא תחושות של בדידות, חריגות, ערך עצמי נמוך ואף ייאוש. בטיפול אני נותן מקום ללבטים שלהם, לרצונות ולקשיים, ועוזר להם למצוא את קולם הייחודי ואת הדרך לחוות את עצמם כבעלי ערך ומקום.

אצל ילדים, שאינם יודעים עדיין לבטא את עולמם הרגשי במלים, הקושי והמצוקה יתבטאו לעתים קרובות בהתנהגותם - בבעיות התנהגות בבית הספר, בקונפליקטים תכופים עם חברים, אחים או עם ההורים. אצל אחרים מתעוררים פחדים שונים, הימנעות מפעילויות וכד'. העבודה עם ילדים צעירים היא פעמים רבות במשחק, שבו הם יכולים לבטא את עולמם הפנימי, ושם יכול גם להתרחש השינוי.
הטיפול בילדים מלווה גם בהדרכת הורים, שבה יכולים ההורים להיעזר בהבנה של הדינמיקה הרגשית העומדת בבסיס הקשיים שמציג ילדם ושל אופן ההתערבות שיכול לעזור לו.


פסיכולוג קליני, MA מאוניברסיטת תל אביב.
עובד שנים רבות עם מבוגרים, בני נוער וילדים.

התמחות בעבודה עם אוכלוסיות קשות של מתבגרים, בעלי לקויות למידה, קשיי קשב וריכוז ובעיות ויסות שונות.

עובד בגישה פתוחה ובגובה העיניים. מתאים את אופי הטיפול לצרכיו של המטופל ולרצונותיו.

<<חזור לחיפוש