חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת בטראומה בנשים ונערות באמצעות CBT ו- EMDR. מאמינה בצמיחה אישית על ידי חיזוק תחושת המסוגלות, אהבה עצמית ועשיה.

  • אזור טיפול:   דרום, שדרות
  • כתובת:   הרמב''ם 1, שדרות
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות שולמית לרנר

לאורך שנות קריירה רבות, בהן אני מטפלת בשיטות שונות, למדתי שניתן להחלים ממשברים על ידי חיזוק תחושת המסוגלות, אהבה עצמית ועשיה.
מניסיוני בתחום הטיפול ובחיים בכלל, כל אחד מאיתנו מתמודד עם אתגר בחיים. לאחד יש טראומה מהעבר שמשפיעה על חייו, לשני חרדות שמנהלות אותו ומפריעות לו בתפקוד, השלישי סובל מדיכאון או "סתם" מירידה במצב הרוח או מחוסר בטחון, שמקשים עליו לקבל החלטות ולהשיג את מה שחשוב לו.
לעיתים רבות, ההבדל בין התגברות על משבר לבין שקיעה בו, היא האם אנו מבינים שיש צורך בעזרה מאדם אחר, כדי להתמודד טוב יותר עם האתגר שבפנינו.
אם אתם מרגישים שהתיאור הזה מוכר לכם, אתם מוזמנים לפנות אלי לפגישת היכרות. אני מתמחה בטיפול קוגנטיבי התנהגותי (CBT), פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית קלינית בהכשרתי, ומאמינה ששינוי בדפוסי חשיבה וההתנהגות יכולים לשפר את איכות החיים שלנו.
אני מטפלת באנשים הסובלים מדיכאון, חרדות, חוסר בטחון עצמי או כאלו שעברו טראומות הפוגעות בתפקוד האישי או הזוגי. אני מייעצת להורים ומלווה בני נוער, ובעצמי אמא לחמישה ילדים נפלאים, שיודעים או לפחות מנסים לנהל גם אותי.
אני מאמינה שכשבוחרים להתקדם - מצליחים ומזמינה אתכם לעשות את זה יחד איתי.
בקליניקה: רח' רמב"ם 1, שדרות או ב-Zoom.
מוזמנים ליצור קשר,
שולמית 054-9292262


השכלה אקדמית

עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית התנהגותית קוגנטיבית, מטפלת בטראומה בשיטות EMDR, PE.


ניסיון מקצועי

דיכאון, חרדות, OCD, חוסר בטחון עצמי או כאלו שעברו טראומות הפוגעות בתפקוד האישי או הזוגי. אני מייעצת להורים ומלווה בני נוער


צור קשר עם שולמית לרנר