<<חזור לחיפוששילדקראוט שרון


שילדקראוט שרון

מטפלת באמנות, טיפול רגשי באמצעות הבעה ויצירה


בעלת תואר M.A בטיפול באמנות. מטפלת רגשית בילדים ונוער. הטיפול הוא יציאה למסע משותף. מאמינה ביכולתה של האמנות לרפא, ומאמינה ביכולתם של קשר ואמון לחולל פלאים ולהביא לשינוי.


תחומי התמחות:
מתמחה בעבודה עם ילדים ונוער הסובלים מקשיים רגשיים, חברתיים, התנהגותיים, חרדה, לקויות למידה, קשב וריכוז והדרכת הורים

המסע שלי למקצוע
שמי שרון שילדקראוט. אני עובדת כמטפלת באמנות עם ילדים ונוער מגילאי 5-18, הן במשרד החינוך והן בקליניקה הפרטית בנופית.
מאז ומתמיד היתה עבורי היצירה, דרך נפלאה להתחבר לעצמי, דרך ליצירת רוגע ושלווה, דרך למציאת איזון ובטחון וחשתי את האלמנטים המרפאים שבה.
כילדה וכנערה הייתי שקטה וביישנית, והיצירה אפשרה לי לבטא רגשות, תחושות ומחשבות בדרך לא מילולית. לאורך השנים השתתפתי בחוגים ובקורסים שונים כגון ציור, רישום, פיסול, תכשיטנות ותחומי יצירה נוספים.
את התחביב והידע שרכשתי לאורך השנים, בחרתי להפוך למקצוע. במשך מספר שנים עסקתי בהדרכת חוגי תכשיטנות ויצירה, בעודי חשה יותר ויותר את העוצמות המרפאות הטמונות באמנות.
התנסויות אלו הביאו אותי להחלטה ללמוד תרפיה באמנות. סיימתי את לימודי התואר השני בטיפול בהבעה ויצירה בלסלי קולג', שלוחת אוניברסיטת בוסטון בישראל. מאז ועד היום אני ממשיכה ללמוד ולהשתלם ולהעשיר את "ארגז הכלים" שברשותי, בכדי לתת מענה רחב יותר, שיתאים לכל מטופל ומטופל באופן אישי.
אני אוהבת את המקצוע שבו אני עוסקת ומלאת סיפוק. אני נרגשת, בכל פעם מחדש, מהזכות ללוות כל אחד המטופלים בדרך לשינוי והתפתחות. שמחה לראות את הקשר והאמון נבנים, שמחה לראות כיצד המטופלים מגלים את הכוחות והיכולות הטמונים בתוכם, כיצד הם מצליחים להתגבר על מכשולים ולהתמודד טוב יותר עם קשיים. אני מאושרת לראות את הניצוץ חוזר לעיניים ואת החיוך חוזר לשפתיים.
אני מזמינה אתכם, ההורים, לסטודיו בנופית לפגישת היכרות והתייעצות. אני כאן בשבילכם.


בעלת תואר M.A בטיפול באמנות.
חברה ב-י.ה.ת - האיגוד הישראלי לתרפיה ע"י יצירה והבעה.
בעלת הכשרה בטיפול בשולחן החול בגישה יונגיאנית- סמינר הקיבוצים ת"א.
עובדת כמטפלת רגשית במשרד החינוך עם ילדים ונוער.
עובדת בקליניקה פרטית בנופית.

<<חזור לחיפוש