חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכותרפיסטית מוסמכת בתחום ברה''נ. עובדת עם מבוגרים ובני נוער. מטפלת דינאמית המשלבת אלמנטים טיפוליים שונים (CBT, DBT, מיינדפולנס ועוד) בהתאם לצרכי המטופל/ת.

  • אזור טיפול:   דרום,אונליין
  • כתובת:   בית הילל, רמב''ם 4, באר שבע.
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   7
  • טווח גילאים:   נוער מגיל 13 ומעלה
  • טווח מחירים:   250-350

אודות שיר קפלן

מטפלת בקליניקה פרטית בבאר שבע. מתמחה בטיפול בהפרעות אישיות, הפרעות חרדה, קשיי וויסות רגשי, דיכאון, אובדנות, קשיי הסתגלות, קשיים חברתיים, בינאישיים וזוגיים. כחלק מתהליך האבחון אני מתאימה את הכלים והגישה הטיפולית בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל המטופל. עובדת בצורה אינטגרטיבית תוך שימוש בכלים טיפוליים המסייעים במיקוד העבודה הטיפולית ובקיצור משך זמן הטיפול. לצד זאת, ניתנת חשיבות להתבוננות דינמית מעמיקה ברבדים העמוקים של הנפש. אני מאמינה בכוחו המרפא של מפגש המתקיים בין שני אנשים שמוכנים לעבור יחד כברת דרך. נקודת משבר וקושי היא גם הזדמנות- להתבוננות ולשינוי דפוסים כך שתתאפשר גדילה והתקדמות.

טיפול במתבגרים – גיל ההתבגרות הוא צומת מורכב ומאתגר ביותר הן למתבגר אשר חווה שינויים פיסיים, רגשיים ונפשיים ומתמודד עם קשיים שונים (בטחון עצמי, יחסים חברתיים, לחצים לימודיים, שינויים במשפחה, זהות אישית, ועוד) והן להוריו.
בטיפול במתבגרים אני משלבת טכניקות מתחום הטיפול ההתנהגותי-קוגנטיבי וכן טכניקות של קשיבות (מיינדפולנס) וויסות עצמי, וכלים מעולם הDBT וACT.
בנוסף לכך, מטפלת בעזרת כלים רוחניים. משלבת כלים מעולם היוגה, המדיטציה ותטא הילינג. מטפלת בגישה הוליסטית- רוחנית, הרואה את האדם באופן חיובי, עם יכולת לגמישות ושינוי, ועם פוטנציאל מלא לבריאות, הגשמה ואושר.


השכלה אקדמית

תואר ראשון בעבודה סוציאלית - אונ' בן גוריון בנגב.
תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, מגמת ברה"נ - אונ' בן גוריון בנגב.
פסיכותרפסטית מוסמכת , בית הספר ללימודי המשך לרפואה, אוניבריסטת בן גוריון בנגב.
קורסים נוספים :
CBT
DBT
טיפול בהפרעות קשות
ACTניסיון מקצועי

ניסיון של עשור, כעו"ס בתחום בריאות הנפש בשירות הציבורי, הכולל טיפול פרטני, קבוצתי ומערכתי, במתבגרים ומבוגרים.
מזה כשנתיים מנהלת את תחום הטיפול במבוגרים, במרפאת ברה"נ, מאוחדת. סניף לב הסיטי, בבאר-שבע. במסגרת עבודתי מטפלת פרטנית במבוגרים ונוער, במגוון קשיים.
עובדת בבאר שבע בקליניקה פרטית עם אוכלוסיות מגוונות , מתמחה בטיפול בחרדה, דכאון,, הפרעות אישיות, אובדנות, התמודדות עם משברים, מעברי חיים, קשיים חברתיים ועוד.
צור קשר עם שיר קפלן