<<חזור לחיפוששלומית בז'רנו כהן


שלומית בז'רנו כהן

פסיכולוגית קלינית וחינוכית בכירה


פסיכולוגית קלינית וחינוכית בכירה ומטפלת זוגית, מומחית בטיפול רגשי במבוגרים ובזוגות במגוון בעיות ביחסים, בהורות, במשפחה ובעבודה, בגישה פסיכודינמית.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות במיניות וזהות מינית,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,לקויות למידה קשב וריכוז,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם שלומית בז'רנו כהן
פסיכולוגית קלינית וחינוכית בכירה, בעלת נסיון טיפולי ואבחוני נרחב, מעל 20 שנה. מתמחה ב-
•טיפול פרטני סביב קשיים רגשיים, משברי חיים, בעיות ביחסים במשפחה, בזוגיות או עם הילדים, דימוי עצמי, דכאון וחרדה, צמיחה רגשית.
•ייעוץ וטיפול זוגי ( בעיקר בשיטת EFT- טיפול ממוקד רגש) בנושאים כגון- משברים וקונפליקטים זוגיים, חוסר תקשורת, בגידות, הכנה לפרידה.
•הדרכת הורים - קשיים בחויות ההורות, דילמות חינוכיות, ליקויי למידה והפרעות קשב.
טיפול קצר מועד ממוקד (6-18 פגישות) סביב בעיה או נושא טעון.
הקליניקה שקטה ופרטית, בסביבה ירוקה ונעימה.
גישתי היא פסיכודינמית בעיקרה, ומאפשרת התבוננות של האדם על עצמו, וסיוע לו בחתירה לשינוי לו הוא זקוק. במסגרת הקשר הטיפולי ישנה תמיכה, פתיחות וכנות. אני מאמינה ביכולת של הפרט וגם של הזוג להגיע לשיפור משמעותי ולהחלמה באמצעות תהליך של פתיחה וביטוי של עולמם הרגשי.
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד באוניברסיטת בר אילן. התמחות קלינית בביה"ח איכילוב בת"א ובמרכז הרפואי לב השרון בפרדסיה. עבודה רבת שנים בקליניקה פרטית, בפסיכותרפיה פרטנית ובטיפול זוגי. במקביל-טיפול, אבחון והדרכה במכון גרין לפסיכולוגיה מתקדמת, אבחון והדרכת הורים בתחנה הפסיכולוגית בגבעת חיים. הכשרה נוספת במגוון תחומים: טיפול זוגי ומשפחתי, טיפול ממוקד קצר מועד, טיפול קוגניטיבי, גשטאלט ודמיון מודרך.

<<חזור לחיפוש