חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

הטיפול הוא מפגש של יצירת קשר ואמון. דרך מפגש זה, ייווצר מרחב פתוח המאפשר העלאה של קשיים, פחדים והתמודדויות.

תחומי התמחות

חרדות, אבל ואובדן, לקויות למידה קשב וריכוז, הדרכת הורים, התמודדות עם משברי חיים, אוטיזם.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז
  • כתובת:   הרצל רוזנבלום 4 תל אביב, נחמיה 19 הרצליה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   12
  • טווח גילאים:   5-30
  • טווח מחירים:   300-450

אודות שלומית סופיוף

אני פסיכולוגית חינוכית ושיקומית מומחית. בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים צעירים- מעל ל-12 שנות ניסיון. כמו כן, עסקתי במהלך השנים בהדרכות הורים, סדנאות ובאבחונים פסיכולוגים ופסיכו-דידקטיים.

מבחינתי, הטיפול הוא מפגש של יצירת קשר ואמון. דרך מפגש זה, ייווצר מרחב פתוח המאפשר העלאה של קשיים, פחדים והתמודדויות. הטיפול במבוגרים נוצר באמצעות דו-שיח, שמטרתו להעלות את הגורמים המפריעים ולהגיע לשינוי. הטיפול בילדים דורש עדינות ורגישות. ילדים מבנים את עולמם באופן שונה ממבוגרים ועל כן לרוב המפגש והקשר נרקמים באמצעות משחק ואומנות.

אני מאמינה בטיפול בגישה דינמית, שדוגלת בהבנה של השורשים העמוקים והלא מודעים של הבעיה, עם ראייה אינטגרטיבית. אני רואה באקטיביות כגורם חשוב לשינוי.
עסקתי במהלך השנים בטיפול בחרדות, טיפול בילדים עם הפרעות התנהגות, הפרעות תקשורת, עיבוד אבל ואובדן, התמודדות עם מחלות כרוניות, ליווי ילדים ובני נוער עם עודף משקל קיצוני, ליווי לקראת ואחרי ניתוחים בריאטריים, הדרכת הורים וצוותים חינוכיים.


השכלה אקדמית

MA- נוירופסיכולוגיה שיקומית, מכללת ת"א יפו (2010)
BA- האוניברסיטה הפתוחה (2008)

קורסים והשתלמויות:
טיפול דיאדי Theraplay.
הכשרה מקיפה בתחום עקרונות הרצף ההתפתחותי באוטיזם.
לקויות למידה א’ ו-ב’.
הנחיית קבוצות.
טיפול דינמי קצר מועד.
סמינר טראומה.
הכשרה בנושא טיפול באמצעות משחק (Play Therapy).
פסיכולוגית העצמי של קוהוט.
סמינר יחסי אובייקט.
התערבות מערכתית בראייה נרטיבית.


ניסיון מקצועי

עבדתי כעשר שנים בשירותים פסיכולוגיים (שפח”ים) במסגרות של בתי ספר, גנים וגני חינוך מיוחד. עסקתי בטיפול, אבחון, סדנאות והרצאות להורים ולצוותי חינוך.

בנוסף, עבדתי כשלוש שנים במרכז הרפואי “שניידר” לרפואת הילדים, במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת. במסגרת עבודתי טיפלתי בילדים ובבני נוער עם עודף משקל קיצוני (morbid obesity), בעיות אנדוקרינולוגיות וסוכרת סוג 1.

בתחום האבחון, עבדתי לאורך השנים במכוני אבחונים ובפרויקטי אבחון בשירותים משלימים (שפ”מ). במסגרות אלו ביצעתי אבחונים פסיכו-דידקטיים, אבחונים פסיכולוגיים לקראת ועדות ואבחוני מוכנות לכיתה א’. כמו כן, עבדתי כפסיכולוגית בבית ספר לחינוך מיוחד (הפרעות רגשיות והתנהגותיות).

כיום מקבלת בקליניקה פרטית אבחונים (בצפון תל אביב) וטיפולים (בהרצליה).


צור קשר עם שלומית סופיוף