חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפל במתבגרים (15+), מבוגרים וזוגות בהתאם לצרכי המטופל. נרגש כל פעם מחדש מיכולת הטיפול להשפיע לחיוב, להפחית סבל וכאב ולהוביל לשינוי וצמיחה! מטפל און ליין.

תחומי התמחות

משברי חיים, דיכאון, חרדה, פוביות, OCD וטראומה. אבל ואובדן, הפרעת אכילה, דימוי עצמי נמוך, מיניות וזהות מינית.

  • אזור טיפול:   פתח תקווה, תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   מבצע יפתח 10 פתח תקווה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:   
  • שנות ניסיון:   15

אודות שלומי לוי

אני פסיכולוג חינוכי מומחה (מ.ר 99183), פסיכותרפיסט ופסיכואנליטיקאי. חבר בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל.
ההיכרות שלי עם טיפול פסיכולוגי באה בעקבות משבר אישי שפקד אותי, ומתוך מחשבה שאני רוצה לעשות שינוי בחיים. בחרתי לעבור טיפול בגישה פסיכואנליטית כי חשתי צורך להבין את "שורש" הבעיה. לשמחתי בדיעבד הבחירה הייתה מוצלחת ולכן בחרתי ליישם אותה כגישה טיפולית.

באופן כללי, ניתן לומר על טיפול בגישה פסיכואנליטית שהוא מאפשר להפוך למודע תכנים לא מודעים שאין לנו נגישות אליהם ואנחנו כלל לא מודעים אליהם. לדוגמא, אובדן אישי שלא עבר תהליך של עיבוד מפגיש את המטופל בחיי היומיום עם קשיי פרידה. המסגרת הטיפולית מסייעת לפונה לטיפול להיות מודע יותר לעצמו, כך הוא לומד להכיר טוב יותר את עצמו ויכול להבין מה רוצה מעצמו. לדוגמא, מטופל שמבין את הצורך לרצות אחרים כדי להרגיש אהוב. במילים אחרות, ככל שאנו לומדים להכיר טוב יותר את הצרכים והרצונות שלנו כך אנחנו חופשיים יותר לפעול ולקבל החלטות בצורה הנכונה ביותר עבורנו!

במהלך השנים האחרונות מטפל במתבגרים (15+), מבוגרים וזוגות בקליניקה בפתח תקווה.לאתר שלי


השכלה אקדמית

בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני (M.A) בקרימינולוגיה ובפסיכולוגיה שקומית. השתתפתי בסמינרים קליניים ותאורטיים רבים בכל תחומי הטיפול, והעמקתי את הידע וההבנה שלי בתיאוריות פסיכואנליטיות.ניסיון מקצועי

מעל ל-15 שנות ניסיון בעבודה טיפולית במגוון אוכלוסיות במגזר הציבורי והפרטי, ובטיפולים קצרי וארוכי טווח.
במהלך תקופה זו רכשתי ניסיון מקצועי בקשת רחבה של סימפטומים ומצוקות רגשיות כמו: חרדה, דיכאון ופוסט טראומה.
הוכשרתי כפסיכולוג חינוכי מומחה, ובמסגרת לימודי המשך העמקתי בפסיכותרפיה פסיכואנליטית עם הסמכה לטיפול במבוגרים. כמו גם, עברתי הכשרה טיפולית באופן פרטני לעסוק בפסיכואנליזה.
בתור עמדה טיפולית מפנה את הקשב לכל מטופל ללא דעות קדומות, ביקורת או שיפוטיות בכדי לסייע לאתר את הרצונות והתשוקות שלו ולכוון אותו להשיג אותם!!


צור קשר עם שלומי לוי