חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפל במבוגרים, מתבגרים (16+) וזוגות בהתאם לצרכים והמטרות של המטופל. נרגש כל פעם מחדש מיכולת הטיפול להשפיע לחיוב, להפחית סבל וכאב ולהוביל לשינוי וצמיחה! מטפל און ליין.

תחומי התמחות

משברי חיים, דיכאון, חרדה, פוביות, OCD וטראומה. אבל ואובדן, הפרעת אכילה, דימוי עצמי נמוך, בעיות במיניות וזהות מינית.

  • אזור טיפול:   פתח תקווה, תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   מבצע יפתח 10 פתח תקווה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   15

אודות שלומי לוי

אני פסיכולוג חינוכי מומחה (מ.ר 99183), פסיכותרפיסט ופסיכואנליטיקאי. חבר בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל.
ההיכרות שלי עם טיפול פסיכולוגי באה בעקבות משבר אישי שפקד אותי והבנה שאני רוצה לעשות שינוי בחיים. בחרתי בטיפול בגישה פסיכואנליטית כי חשתי צורך להבין את הבעיות והקונפליקטים בצורה מעמיקה מ-"השורש". הבחירה הייתה מוצלחת מאחר והובילה להבנות ושינויים משמעותיים ולכן בחרתי ליישם אותה כגישה טיפולית עבור המטופלים בקליניקה.

טיפול פרטני במבוגרים - טיפול בפסיכותרפיה פסיכואנליטית הינו טיפול מעמיק בנפש האדם. כחלק מתהליך של הבנת הבעיה המטופל לומד על עצמו דברים שלא הבין או שלא ידע קודם ונעשה מודע יותר לצרכים והרצונות של עצמו. הדבר משפיע באופן חיובי על תחושותיו, מפחית סבל וכאב ומסייע לקבלת החלטות נכונה יותר בחיים! כמטפל מפנה את הקשב לכל מטופל ללא דעות קדומות, ביקורת או שיפוטיות בכדי לסייע לאתר את הרצונות והתשוקות שלו ולכוון אותו להשיג אותם!!
טיפול במתבגרים - בתקופת גיל ההתבגרות המתבגר עובר שינויים רבים ומשמעותיים שהבולט מבניהם הוא הצורך לפתח לעצמו זהות עצמית ולקבל החלטות באופן עצמאי. האתגרים הרבים האופייניים לתקופה זו עשויים לגרום למתחים, לחצים, לערעור תחושת האיזון הרגשית ועשויים להוביל למצוקות רגשיות שונות. מניסיוני המקצועי, התחברות לתחומי העניין, ניסיון להבין את המצוקה ולדבר אותה במילים פשוטות הינה חלק משמעותי מתהליך של בניית אמון וביטחון שמסייעת למתבגר להשתחרר מקשייו ועשויה להוביל לשינוי וצמיחה.
טיפול זוגי - מיועד לזוגות שלא הצליחו למצוא את הדרכים להתגבר על הקשיים בכוחות עצמם, וזקוקים להתערבות של צד שלישי כדי לסייע להם לבנות/לשקם ולהצמיח את הזוגיות מחדש. הטיפול הזוגי מסייע בבניית תקשורת חיובית, מחזק את החברות והאינטימיות בקשר, ומוביל לשיתוף הדדי ומתן כבוד בזוגיות.לאתר שלי


השכלה אקדמית

בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני (M.A) בקרימינולוגיה ובפסיכולוגיה שקומית. השתתפתי בסמינרים קליניים ותאורטיים רבים בכל תחומי הטיפול, והעמקתי את הידע וההבנה שלי בתיאוריות פסיכואנליטיות.ניסיון מקצועי

מעל ל-15 שנות ניסיון בעבודה טיפולית במגוון אוכלוסיות במגזר הציבורי והפרטי, ובטיפולים קצרי וארוכי טווח. במהלך תקופה זו רכשתי ניסיון מקצועי בקשת רחבה של סימפטומים ומצוקות רגשיות. הוכשרתי כפסיכולוג חינוכי מומחה, ובמסגרת לימודי המשך העמקתי בפסיכותרפיה פסיכואנליטית עם הסמכה לטיפול במבוגרים. כמו גם, עברתי הכשרה טיפולית באופן פרטני לעסוק בפסיכואנליזה.


צור קשר עם שלומי לוי