חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד לאנשים עם קשיים נפשיים ובינאישיים הרוצים להפחית את המצוקה והכאב הנפשי ע"י התבוננות טיפולית עמוקה, משותפת ומשמעותית כבסיס וכמנוע לצמיחה אישית.

  • אזור טיפול:   שפלה,דרום
  • כתובת:   אשדוד
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   5
  • טווח גילאים:   נוער מעל 14,ומבוגרים

אודות שמואל מלסה

פסיכולוג בהתמחות קלינית, מטפל בקליניקה פרטית באשדוד במבוגרים ובמתבגרים. כיום, אני עובד במרפאת "כללית" לבריאות הנפש, באשדוד, כשבעברי עבדתי כפסיכולוג בשירות הפסיכולוגי חינוכי במועצת "אזור" וכעוזר מחקר במרפאה הנוירו-פסיכיאטרית לטיקים ותסמונת טורט, בביה"ח "שניידר" לילדים ונוער. כמו כן, בעבר טיפלתי במרפאת "נוטרים" ברעננה המסונפת לביה"ח "שלוותה", המרכז הפסיכיאטרי לבריאות הנפש.

במסגרת עבודתי הקלינית עבדתי עם אוכלוסיות מגוונות בעלות טווח רחב של צרכים ואני מטפל בעיקר בגישה פסיכודינמית ומשלב גם כלים קוגניטיביים והתנהגותיים (CBT) לפי צרכיו של המטופל. כך, מתוך ראיית האדם המגיע לטיפול כסובייקט בעל עולם פנימי רחב, עשיר ומורכב אני מאמין בהחזקת הצדדים השונים באישיות האדם ובראייה אקלקטית ואינטגרטיבית של הצרכים והרצונות של המטופל בחדר הטיפול.

אני מאמין בחשיבות הקשר הטיפולי שבין המטפל למטופל ככלי מרפא וככזה שעשוי לבחון את מערכות היחסים השונות בחייו של המטופל, את החסמים התוך אישיים שמשחזרים דפוסים ותבניות בינאישיות לא אדפטיביות ואת תחושת התקיעות בתחומים אלה. מתוך כך, הטיפול יכול להוות מרחב מכיל, בטוח ולא שיפוטי לצורך התבוננות משותפת, וחומלת, על תהליכים בינאישיים העולים בחייו של המטופל.


השכלה אקדמית

B.A בפסיכולוגיה
M.A בפסיכולוגיה קלינית


ניסיון מקצועי


צור קשר עם שמואל מלסה