חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

יעוץ, טיפול וליווי רגשי הניתנים בכבוד, ברגישות רבה ובקבלה ללא שיפוט, מאפשרים לאדם להסתגל למציאות חיים משתנה וכך להטבה ברווחה הנפשית. הפגישות מתקיימות בבית הלקוח או בקליניקה.

תחומי התמחות

מומחית, בעלת ניסיון מקצועי רב ומגוון בטיפול, יעוץ ותמיכה רגשית לאנשים בגיל פרישה וזיקנה ויעוץ והדרכה לבני המשפחה.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,רמת השרון, שרון, מרכז
  • כתובת:   בורלא 22 ת''א
  • שפות טיפול:   עברית, אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   25
  • טווח גילאים:   70+

אודות שרון האס-שופטי

מומחית, בעלת ניסיון מקצועי רב ומגוון בטיפול באנשים בגיל פרישה וגיל זקנה וביעוץ והדרכה לילדיהם:
החל מטיפול ותמיכה רגשית ועד יעוץ בשאלות הנוגעות למעורבות הילדים, שאלת מקום מגורים, כניסת עזרה/מטפלת הביתה, מיצוי זכויות, תכנון וחתימה על מסמכים משפטיים בנוגע למצבים רפואיים עתידיים.

* לאנשים בני הגיל השלישי, מגיל פרישה ועד גיל זקנה מופלגת - אני מציעה פגישות תמיכה וטיפול רגשי, יעוץ וליווי במצבים של משבר, של אבל על אובדן אדם קרוב, במצבים של ירידה תפקודית (פיזית או קוגניטיבית) וצורך לסייע בהתארגנות והסתגלות למציאות חיים משתנה.
הקשר הטיפולי נע בין תהליך קצר וממוקד לבין תהליך ממושך, והוא ניתן תוך כבוד רב, רגישות והקשבה עמוקה לאדם היושב מולי. בפגישות נברר את הצרכים, את הקשיים, המצוקות ונאתר את הכוחות להתמודד ולהסתגל לסיטואציות חיים חדשות ומשתנות.
*הפגישות יכולות להתנהל בביתו של האדם הזקן.

*לילדיהם וקרוביהם של בני הגיל השלישי - פגישות יעוץ, הכוונה והדרכה. כאשר המעורבות והדאגה להורה הולכת וגדלה, בגלל שינוי בתפקודו, ירידה בעצמאותו, אובדן בן/בת זוג, מתעוררות דילמות ושאלות רבות, בנוגע לאופן התערבות הילדים בחייהם של הוריהם, לאופן ניהול שיחות על עניינים מורכבים ורגישים וכן כיצד לקבל החלטות נכונות בנושאים כגון: מעבר למקום מגורים או מסגרת מגורים מותאמת, הכנסת עזרה/מטפלת לשעות בודדות או לטיפול של 24/7, מיצוי זכויות מול הרשויות ועוד.

מזמינה אתכם בני הגיל השלישי לקבוע פגישה עבורכם, ולכם הילדים הבוגרים, ניתן ליזום פגישה עבור הוריכם (במידה והם מעוניינים), ו/ או עבורכם.


השכלה אקדמית

בעלת ניסיון מקצועי בעבודה טיפולית של למעלה מעשרים שנה.
M.A בגרונטולוגיה-מדעי הזקנה (מסלול קליני) באוניברסיטת חיפה.
B.A בעבודה סוציאלית באוניברסיטת ת"א.
לימודי הנחיית קבוצות בסמינר הקיבוצים.
לימודי גישטלט באוניברסיטת ת"א.
לימודי אבחון דינאמי והעשרה אינסטרומנטלית במכון פוירשטיין.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם שרון האס-שופטי