חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

החיים כמו החיים, מזמנים לפתחנו עליות ומורדות, משברי חיים ואתגרים. קושי, אובדן, דיכאונות, חרדות וכיוצא באלו, הם לא פעם בלתי נמנעים. לצד זאת, הם מהווים הזדמנות לשינוי, התפתחות והתקרבות

תחומי התמחות

בריאות הנפש, חרדה ופוביה, דיכאון, טראומות, אבל ואובדן, טיפול בזוגיות, טיפול בהורות, התמודדות עם משברי חיים לצד ריפוי עבור כל מי שמבקש שינוי בחייו,

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,שרון,הרצליה
  • כתובת:   אחי דקר 2 הרצליה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   20
  • טווח גילאים:   מעל גיל 14 ומבוגרים
  • טווח מחירים:   450-550

אודות שרון עיני

כל משבר או שינוי בחיים, בין אם "הכתובת היתה על הקיר" ובין אם בלתי צפוי, כרוך בכאב ובהסתגלות.

בשילוב גישות וכלים מגוונים מעולם הפסיכולוגיה, פסיכותרפיה, CBT מיינדפולנס ועוד, ניתן לצאת ולהתפתח בעקבות המשבר, להגיע לחופש פנימי ולחוות שינוי משמעותי בחיים.

שרון מביאה עימה 20 שנות ניסיון בליווי, טיפול ותמיכה מקצועית עבור מטופלים ובני משפחותיהם. הטיפול מקצועי מאפשר המשגה מחודשת של המצב, לצד כלים להתמודדות עם הכאב הנלווה למשבר.

לאורך השנים רכשתי כלים רבים ומגוונים, מתוך הבנה של מורכבות נפש האדם והסבל איתו הוא מתמודד. לתפיסתי, ומתוך מפגשים רבים עם מטופלים, כל אדם הוא עולם ומלואו וזקוק לריפוי ספציפי עבור מה שהוא מביא עימו לטיפול.

פסיכולוגיה, פסיכותרפיה, סכמה תרפיה, טיפול מבוסס חמלה, לצד גישות נוספות, מאפשרים לי לתת מענה אישי וממוקד לכל מטופל, טכניקה ושיטה ייחודית בהתאם למשבר ולמצב אותו הוא חווה ולמורכבות עימה הוא הגיע.

מניסיוני המקצועי ולאורך השנים, אימצתי את הגישה ההוליסטית.

עם המון תשומת לב, הקשבה ושיטות, המטופל חוזר לחוות חיים מלאים, מתוך בחירה ותחושת חוסן.

אני מאמינה בכל ליבי ומניסיוני כמטפלת, כי כל אדם יכול לחולל שינוי בחייו, לקחת בחזרה את המושכות ולחיות מתוך בחירה. לא פעם, כאשר נאמץ נקודת מבט שונה או שינוי קטן בתפיסה, נגלה כי ניתן לייצר שיפור משמעותי בחיים.

שילוב כלים וגישות שונות יכולים להפוך את המשבר להזדמנות, לסייע באימוץ נקודת מבט חדשה והבנת משמעותו.


השכלה אקדמית

פסיכותרפיסטית מוסמכת ובוגרת לימודי פסיכולוגיה דינאמית ופסיכולוגיה בודהיסטית.

הכשרה בסכמה תרפיה ופסיכותרפיה ממוקדת שינוי

הכשרה בטיפול ממוקד חוויה ורגש AEDP

טיפול ממוקד חמלה ומיינדפולנס

מומחית CBT והגל השלישי

חברה באגודה הישראלית לפסיכותרפיה דינמית ממוקדת.


ניסיון מקצועי

שרון בעלת קליניקה פרטית בהרצליה, לליווי מקצועי עבור מטופלים ובני משפחותיהם, כולל טיפול בבני נוער, מבוגרים, טיפול פרטני זוגי ומשפחתי.

מומחית בכל הקשור בתחום ההתערבות במשברים, דיכאון והפרעות במצב רוח.

בעלת ניסיון רב בהדרכת מטפלים, לצד טיפול במרכז לאישפוז יום פסיכיאטרי, טיפול בנפגעות תקיפה מינית, חרדה ודיכאון. בעלת היכרות מעמיקה עם מגוון כלים ושיטות ריפוי.


צור קשר עם שרון עיני