ברוכים הבאים

לבית של קהילת המטפלים של על הספה

מרחב למטפלים


המרחב שלנו לאנשי מקצוע ממקצועות טיפוליים מהווה במה למידע מקצועי ולמפגש בין מטפלים ממקצועות הטיפול המוכרים השונים. במרחב ניתן למצוא סקירות ספרות והמלצות על ספרים, לקבל מידע אודות ימי עיון, קורסים וכנסים, למצוא הדרכה מקצועית ולפרסם בלוח המודעות.

מאגר מדריכים מקצועיים

מאגר מדריכים מקצועיים
הדרכה מקצועית היא כלי עבודה ראשון בחשיבותו בעבודה הטיפולית. אחד מתפקידיה של הדרכה מקצועית הוא לתמוך ולסייע למודרך כאשר הוא נחשף לנושאים טעונים, פוגש את מגבלות המקצוע ואת מגבלותיו האישיות, ונתקל באתגרים מקצועיים שונים. לפניכם מאגר מגוון של מדריכים מכל הדיסיפלינות ובכל רחבי הארץ.

כלים ושירותים למטפלים

כלים ושירותים למטפלים
אנחנו מציעים מספר ערוצים לקידום ושדרוג הכרטיס שלך באינדקס המטפלים שלנו. לחץ כאן לקבלת מידע מפורט על המסלולים השונים והכלים שאנו מציעים ללקוחותינו.

קורס בניהול ושיווק הקליניקה

קורס בניהול ושיווק הקליניקה
במיוחד לכם, בנינו קורס אינטרנטי לחלוטין, אשר בו כל מה שצריך לדעת על ניהול של קליניקה. מבניית חזון, דרך מיקוד, וכמובן עד נושא השיווק ניהול הפניות באופן יעיל שיביא יותר מטופלים.

לוח לקהילה המקצועית

לוח לקהילה המקצועית
מרכז המידע לאנשי מקצוע ממקצועות טיפוליים מהווה במה למידע מקצועי ולמפגש בין אנשי מקצוע שונים.

הרשם לניוזלטר שלנו

הרשם לניוזלטר שלנו
הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של על הספה וקבלו טיפים, הטבות ומידע בנושאים מגוונים – טיפול פסיכולוגי, זוגיות ומשפחה, התפתחות הילד, גיל ההתבגרות, התמודדות עם מעברים ומשברים במעגל החיים ועוד תחומים רבים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקבל מכם הצעות ורעיונות ולשמוע אילו נושאים מעניינים אתכם.

פרסום מאמרים בעל הספה

פרסום מאמרים בעל הספה
מעוניינים לתרום מהידע והניסיון שלכם לטובת הקהל המקצועי או לחלופין לקהל הרחב? פרסום מאמר מעלה את הנוכחות האינטרנטית שלכם ומסייע למטופלים לדעת שהם פונים לאיש או לאשת מקצוע רציניים, הבקיאים בדרכי הטיפול להם הם זקוקים. רק מאמרים בלעדיים (כלומר מאמרים שטרם התפרסמו במקומות אחרים ברחבי המרשתת) מתקבלים לפורטל על הספה.

הצטרפות לאינדקס מטפלים

הצטרפות לאינדקס מטפלים
הרישום באינדקס מיועד לאנשי טיפול בעלי הסמכה מוכרת על ידי משרד הבריאות. על כן ניתן לרשום באינדקס : עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, מטפלים בהבעה ויצירה(בעלי תואר שני מוכר), קלינאי תקשורת, פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק.

בניית אתרים

כלים ושירותים למטפלים
שירות בניית האתרים שלנו כולל בניית דף מעוצב, אחסון הדף ותחזוקה שוטפת. כמו כן אנחנו מציעים שירות ייחודי של סיוע בעריכת התוכן והכוונה בכתיבה שיווקית ומקצועית הנעשה על ידי אנשי טיפול ושיווק! לרשותך קטלוג עיצובים מרהיב ומגוון.