<<חזור לחיפושדבי ג'ייקובסון מייזלס


דבי ג'ייקובסון מייזלס

עובדת סוציאלית קלינית MSW, טיפול בCBT


אני מטפלת ומלוה אנשים במצבי משבר מעל 10 שנים, מציעה טיפול פסיכולוגי מבוסס במיינדפולנס, קשר גוף-נפש וCBT -בשיטות שמבוססות במחקר ומצליחות בקליניקה


תחומי התמחות:
דיכאון, חרדה, התמודדות עם משברי חיים, אבל ואובדן, העצמה ומימוש עצמי


צור קשר עם דבי ג'ייקובסון מייזלסאני מאמינה שכולנו נולדים עם פוטנציאל אינסופי לשמחה והגשמה, אנו נולדים לתוך קשר ואהבה. אי שם במסע החיים, רבים מאיתנו מאבדים ת האקשר עם הטבע האנושי האוניברסלי שלנו - לעיתים בגלל טראומה, אך לעיתים קרובות פשוט בגלל המציאות הטבעית הבלתי נמנעת שאינה מספקת את ההכלה והקבלה שאנו זקוקים להם. עבור חלקנו הרגעים הללו מובילים אותנו לאבד את היכולות הטבעית שלנו להרגעה עצמית. אנו מחפשים את זה להרגעה חיצונית - חלקנו מאישור מאחרים, דרך הישג יתר או של פרפקציוניזם, חלקנו דרך התמכרויות להרגלים לא בריאים, חלקנו דרך דיכאון חרדות, או לחיות חיים באובך של חוסר ערך וחוסר סיפוק. כשאנחנו לא בקשר עם הטבע הפשוט שלנו, הכל הרבה יותר קשה. אנו מחבלים בזוגיות, מתרחקים מהזדמנויות להגשמה ונלכדים במחזורים של "התמכרות לאומללות"
אני רואה בקליניקה שלי שהטיפול שאני מציעה עוזרת לאנשים להיפטר מהדפוסים של שנים ולהתחיל מעגל חדש של גישה חיובית לאתגרים, ערך עצמי יותר גבוה, וחזרה לשמחת חיים. אני מטפלת דרך גישות בדוקות של מיינדפולנס וCBT שמניבים תוצאות של ממש בחיי יום יום של המטופלים שלי ומהווים שינוי בתפיסת העולם שלהם שהמציאות יכולה להיות אחרת.
הגעתי לעולם הטיפול אחרי שנים של עבודה בחינוך ותמיכה רוחנית של אנשים במצבי משבר. אני ילידת אנגליה ולמדתי ועבדתי כמה שנים בארה"ב בשיקאגו, ניו יורק וואשינגטון דיסי. אני שמחה לגור ולעבוד בגליל עם האוכלוסיה המקומית ולהשפיע לטובה על תהליכים קהילתיים באיזור.


אני בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית (MSW) מישיבה יוניברסיטי בניו יורק, הכשרה בCBT מההתוכנית הישראלית לטיפול התנהגותי קוגניטיבי, ובליווי רוחני במשברי חיים ומחלות כרוניות מבית חולים ג'ורג'טאון בארה"ב ובשערי צדק בירושלים. אני מטפלת כ6 שנים בקליניקה פרטית בחיפה ובחנתון בעיקר עם מבוגרים שסובלים מדכאון, חרדה והתמודדויות עם משברי חיים, ועובדת במסגרות טיפוליות, חינוכיות וקהילתיות עם אוכלוסיות מגוונות כולל נוער בסיכון, קשישים, הורים לילדים מאומצים, וכו'

<<חזור לחיפוש