על הספה - פורומי מומחים

פורום ייעוץ לקהילה הגאה

לאחרונה התחלתי להרגיש שאני נמשכת למישהי בעבודה

פורום ייעוץ לקהילה הגאה

פורום זהות, נטייה מינית ומגדר מנוהל ע"י נעה מצגר גרנות, פסיכולוגית קלינית מדריכה בטיפול ואבחון
נעה מצגר גרנות, פורום זהות, נטייה מינית ומגדר
פסיכולוגית קלינית מומחית עם הסמכה כמדריכה בטיפול ואבחון נסיון של 18 שנה בפסיכותרפיה בקליניקה פרטית ובמסגרות ציבוריות שונות. שילוב של כלים דינאמיים וCBT נסיון רב בטיפול במצבי דכאון, משברי חיים וקשיים עם נטיה מינית. נסיון רב בטיפול בדכאון אחרי לידה, ליווי נשים עם קשיי פריון. מדריכה בפסיכותרפיה ובכתיבת מקרים לבחינה.
לחץ כאן לכרטיס המטפל של נועה
אודות הפורום

הפורום יעסוק בכל שאלה שנוגעת בנטיה מינית ומגדר. נושאים כגון גיבוש הזהות המינית, שאלות וקשיים בנוגע לזהות מגדרית, התמודדות עם הקשיים הנלווים ליציאה מהארון ועוד. מוזמנים/ות לפנות.

התייעצות דרך הפורום אינה מהווה תחליף לטיפול או להתייעצות מלאה עם איש מקצוע


שאלה:  לאחרונה התחלתי להרגיש שאני נמשכת למישהי בעבודה  -  (קרן)


שמי קרן. אני בת 40. נשואה לגבר ואמא לילדים. לאחרונה התחלתי להרגיש שאני נמשכת למישהי בעבודה ואולי אפילו מאוהבת בה. האם זה נורמאלי? אני לא יודעת מה לעשות. אני לא רוצה להיפרד מבעלי.

תשובה:  לאחרונה התחלתי להרגיש שאני נמשכת למישהי בעבודה - (נעה מצגר גרנות)


קרן יקרה. זאת לא חוויה ככ יוצאת דופן כמו שאפשר לחשוב. לא כולם יודעים שיש להם משיכה לאותו מין כבר בגיל צעיר. מיניות היא דבר מאוד מורכב ודינאמי. אולי תמיד היתה בך משיכה לנשים ולא יכולת לבטא אותה בגלל הפנמה של איסורים חברתיים ואולי המשיכה התעוררה רק לאחרונה. גם המשמעות של המשיכה והשפעתה על חייך עוד לא ברורה. יש נשים רבות (וגברים כמובן) שנמשכות לשני המינים ויכולות להתאהב בשני המינים. אני ממליצה לך לפנות לטיפול פסיכולוגי שבו תוכלי לבדוק ולהבין מה קרה שפתאום גילית את המשיכה הזאת בתוכך ומה המשמעות לגבי ההמשך. מדובר בתהליך ארוך ומורכב, במיוחד בגלל המורכבות המשפחתית שמתלווה לגילוי המיניות בגיל מאוחר, כך שממליצה שתתאזרי בסבלנות כלפי עצמך וכלפי התהליך. כל טוב, נעה
 X