חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפלת מנוסה במבוגרים ונוער. מומחית בטיפול בדיכאון, חרדה, בעיות בדימוי עצמי, מגדר וזהות מינית, משברים וקשיים ביחסים ובעבודה.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   מרכז תל אביב (אזור גן העיר)
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות מיכל גולדשטיין

אני מטפלת מנוסה במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם דיכאון וחרדה, חוויות של חוסר ערך, מצב רוח ירוד, דימוי עצמי נמוך, קשיי הסתגלות, קשיים בגיבוש זהות אישית מקצועית ושאלות סביב זהות מינית, קשיים ביצירת קשר אינטימי וזוגי התמודדות עם משברי חיים, אבל ואובדן, טראומה והפרעות אישיות.

שיטת הטיפול היא פסיכודינמית בעיקרה ומשלבת כלים ממוקדים כגון CBT וטיפולים קצרי טווח בהתאמה לצורכי המטופל.

העבודה עם מתבגרים מותאמת לעולמם המורכב ולאתגרים הייחודיים העומדים בפניהם. הדרכת ההורים משלבת הכוונה מעשית תוך התייחסות לחוויה הרגשית ההורית.

טיפול פסיכולוגי יכול לייצר שינוי ולהקל את המצוקות שכל אדם מתמודד איתן במשך חייו. מעבר לכלים מקצועיים, טיפול בעיניי הוא במהותו קשר שנוצר בין המטפל למטופל. בתהליך משותף של מחשבה ועיבוד רגשות תוך היעזרות בנקודת מבט מקצועית אפשר להתפתח, לצמוח ולהצליח להתמודד עם קשיים ואתגרים בדרך טובה יותר.
עורכת אבחונים פסיכודיאגנוסטיים.


השכלה אקדמית

פסיכולוגית קלינית מומחית, מספר רישיון: 27-110524
M.A בפסיכולוגיה קלינית
בנוסף M.A. בעיתונאות ותקשורת
השתלמות בנושא CBT ובטיפול דינמי קצר מועד
את ניסיוני המקצועי רכשתי במסגרות טיפול שונות ובהן קליניקה פרטית בתל אביב; המרפאה לבריאות הנפש ומרפאת שחף בפתח תקווה; בית החולים שניידר; התחנה לטיפול בילד ובמשפחה בתל אביב; מרכז "אנוש"; בית החולים שיבא בתל השומר; ובית החולים גהה.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם מיכל גולדשטיין