חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת במבוגרים ומתבגרים. מזמינה אתכם לפנות ולאפשר לעצמכם הזדמנות למרחב טיפולי מכיל, מרפא ומגדל ולהיכרות עם עולמכם הפנימי.

תחומי התמחות

חרדה,דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים,טיפול במבוגרים,טיפול אונליין

  • אזור טיפול:   

    שרון,עמק חפר
  • כתובת:   

    חניאל הגבעה 427
  • שפות טיפול:   

    עברית,אנגלית
  • טלפון:   


אודות מיקי מיכל אביב

שמי מיקי אביב, פסיכולוגית בהתמחות קלינית. הקליניקה הפרטית שלי ממוקמת במושב חניאל שבעמק חפר, שם אני מקבלת מבוגרים ומתבגרים לטיפול. בנוסף, אני מטפלת באוכלוסיית סטודנטים במסגרתי עבודתי במרכז לשירותי ייעוץ פסיכולוגיים במרכז הבינתחומי בהרצליה. נוסף על אלו אני עובדת כחוקרת בתחום הטיפול בביקורת-עצמית יתרה.
במסגרת עבודתי הטיפולית במסגרות השונות (ראה ניסיון מקצועי) רכשתי ניסיון בטיפול במגוון אוכלוסיות ומצבי חיים. שיטת הטיפול העיקרית בה אני מטפלת הינה טיפול פסיכודינמי. בנוסף אני מעניקה טיפול קוגניטיבי–התנהגותי של הגל השלישי (ACT) המבוסס על עיקרון של קבלה ומחויבות.
הפנייה לטיפול פסיכולוגי בתפיסתי משקפת נכונות לדאוג לבריאות הנפשית שלנו אשר מהווה גורם מכריע בכל פן באיכות החיים שלנו וברווחתנו. טיפול פסיכולוגי יכול להיות משמעותי עבור פרטים המתמודדים עם קשיים בעקבות אבל, אובדן, טראומה; סימפטומים של חרדה וכפייתיות; דיכאון, ייאוש, תחושה של ריק או עצב; קשיים או שאלות סביב מערכות יחסים; ביקורת עצמית גבוהה; מוצפות; תחושת בדידות; שאלות סביב הזהות האישית או המקצועית; קשיי הסתגלות או תפקוד. מעבר לאלו, טיפול פסיכולוגי יכול להיות משמעותי עבור כל אדם אשר שואף למרחב אשר יאפשר לו היכרות עם עולמו הפנימי.
אני מזמינה אתכם לפנות ולאפשר לעצמכם לחוות מרחב טיפולי מכיל, מגדל ומרפא.


השכלה אקדמית

- תואר שני בפסיכולוגיה קלינית בהצטיינות, המרכז הבינתחומי הרצליה
- תואר ראשון בפסיכולוגיה ועבודה סוציאלית בהצטיינות, האוניברסיטה העברית בירושליםניסיון מקצועי

- המרכז לברה"ן מעלה הכרמל, מחלקת נוער
- השירות הפסיכולוגי של המרכז הבינתחומי הרצליה
- קופת חולים "כללית", מרפאה לברה"ן רמת חן
- קליניקת בית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה, המרכז הבינתחומי הרצליה
- עמותת עלה
- האגודה למלחמה בסרטן
- עמותת רעות


צור קשר